|Faqja kryesore|Rreth Nesh|Servis|Vendndodhja|Kontakt|

KENDE LOJRASH PAJISJE PER AMBIENTIN KENDE SPORTIVE LOJRA PLASTIKE SWINGS RRESHQITESE UJI INFLATABLE-TULLUMBACE KIDS PLAYGROUNDS KENDE LOJRASH KENDE LOJRASH

TAVOLINE DHE DY STOLA

PAJISJE PER AMBIENTIN

TAVOLINE DHE DY STOLA

Nje tavoline shume e rehatshme dhe e shoqeruar me dy stola ku te rinjte mund te argetohen prane njeri tjetrit por ama edhe te moshuarit mund te luajne domino dhe te kalojne momente te bukura ne shoqerine e njeri-tjetrit. kjo lloje tavoline shoqeruar nga dy stolat mund te vendoset ne cdo ambjent jashte shtepise . buzeqeshni dhe zbukuroni diten tuaj!

Other products in PAJISJE PER AMBIENTIN category

TAVOLINE
KARRIGE
STOL
TAVOLINE DREJTKENDORE
KARRIGE LEKUNDESE
KOSH MBETURINASH P09
KOSH MBETURINASH P21
KOSH MBETURINASH P06
STOL
STOL  P01-A
STOL  P01-B
STOL P02-A
STOL P15
STOL  P16
STOL P13

 
 

Faqja kryesore Rreth Nesh Servis Vendndodhja Kontakt

Copyright 2011 © buzeqeshja